0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 30×8

Skinner žákům oznámí, že školní deník Čtvrťák prodělal 32 amerických dolarů. Skinner nasadí nového šéfredaktora školního deníku, Billyho. Nový šéfredaktor provede změny, vyhodí redaktora Huberta a zařídí školní deník online. Líza s novým šéfredaktorem nesouhlasí a dostane od Billyho funkci rekapitulantky televizních pořadů. Lízu napadne, že Homer by byl dobrým rekapitulantem. Homerovi se nová práce líbí. Krustyho show ohodnotí jako B- (A je nejlepší hodnocení) a Krusty se naštve. Krusty se rozhodne Homerovi pomstít tím, že se ho pokusí zabít. Krusty do Homera autem (značky Tesla) naráží, poté zapne automatické řízení a začne Homera ve vedlejším autě škrtit. Automatické řízení funguje téměř bezchybně, až najednou narazí do poutače. Krusty Homera dále škrtí, na místo přijede policie a záchranáři. Když se náčelník Wiggum pokusí zatknout Krustyho, Bart s ním uteče do cirkusu.

V cirkusu se převleče za Šášu Soggyho a přijmou ho.

Mezitím Homer přijme pozici rekapitulanta ve firmě Kulturák, za úkol musí zhlédnout a zrekapitulovat 30 dílů seriálu denně.

První Soggyho představení dopadne špatně.

Homer začne rekapitulovat nejen televizní pořady, ale také šmajchl s manželkou Marge. Marge se na něj naštve a Homer se musí rozhodnout, rekapitulování nebo Marge?

Soggyho z cirkusu vyhodí. Cirkusák nabídne Soggymu vystoupení v cirkusu jako náhrada za kolegu. Vystoupení se mu povede a kolegové ho pochválí a vezmou ho zpět. Později se dozví, že cirkus musí zavřít.

Homer se rozhodne odstoupit z pozice rekapitulanta. Ředitel Kulturáku Homerovi sdělí, že nemůže skončit, je jeden z nejlepších. Ředitel Homera nepřesvědčí a informuje ho o podvodu. Avšak Homer si rozhovor nahrál a chystá se to říct celému světu.

Pro založení nového cirkusu musí zaplatit 50 tisíc dolarů. Krustyho (Soggyho) hledá policie, za nalezení vyplácí 50 tisíc dolarů. Krusty se rozhodne, že se pro cirkus obětuje a půjde do vazby. Avšak soud Krustyho označil za nevinného a propustí ho. Po návratu do jeho televizních studíí zjistí, že byl rekapitulantem ohodnocen známkou A a je opět šťastný.

Views: 40

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2018-11-25