0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 30×6

Marge s Homerem přemýšlejí, koho pozvou na díkuvzdání. Zjistí, že musí někoho z přátel nepozvat. Volba padne na Vočka. Když Homer Vočkovi oznámí, že ho nepozvou, urazí se. Mezitím Bart zavolá Vočkovi s jeho vtípkem. Zeptal se ho, zda v hospodě není Já Jsem Drška, ale Vočko se nenachytal.

Bart, Nelson a Milhouse se rozhodnou, že již nebudou Vočkovi volat, ale že jejich žerty povýší na hardcore. Bart s přáteli navštíví prodejnu Hermanovy starožitné zbraně a požádají prodejce Hermana o munici na profesionální rošťárny. Herman odpoví, že jim munici neprodá, ale naznačil jim, že se setkají ve sklepě. Ve sklepě jim Herman propůjčí počítač s Darknetem, tzv. Ďáblově URL. Na Darknetu objednají Vočkovi nevěstu. Po příjezdu nevěsty Anastasie (která mluví ruským přízvukem) se přátelé pobaví. Když Vočko zjistí, že k němu přijela jeho manželka, tak je překvapený. Vočko Anastasii představí jeho hospodu. Simpsonovi poté doma diskutují o Vočkově manželce.

Další ráno Anastasia vylepší Vočkovu hospodu. Vočko vydělá kvůli Anastasii více peněz než je obvyklé, ale s Anastasií se o výdělek nepodělí. Vočko vypráví Anastasii, že s ženami nikdy neměl dlouhodobý vztah, že se jejich vztah vždy rozpadl.

Bart si na jméno Já Jsem A Držku z Darknetu objedná sumaterskou březí krysu. Homer s Marge zjistí, co má Bart za lubem. Odpověděl, že Vočkovi objednal nevěstu on pod záminkou, že mu Marge utopí mobil ve vodě. Marge s Homerem jsou na Barta naštvaní a litují Vočka. Bart za trest musel napsat na vjezd do garáže cca. 50 krát napsat větu „Už nikdy nebudu objednávat březí krysy“. Po chvíli začalo pršet a Bart musel napsat věty znova. Také musel přebalovat dědu Abrahama.

Anastasia od Vočka odejde a Vočko se za ní vydá do ruské čajovny do města Ogdenville. Mezitím si Anastasia najde nového přítele, Šášu Krustyho. Vočko se vrátí zpět do Springfieldu a s jeho přáteli se pokusí vymyslet plán, jak Anastasii získat zpět. Vočko se vypraví zpět do Ogdenvillu, aby Anastasii získal zpět. Anastasia se s Krustym rozejde a s Vočkem zůstane za podmínky, že uspořádá svatbu podle ruských tradic. Vočko se rozhodne ruskou svatbu uspořádat. Sjedou se jejich přátelé a rodina. Na svatbu přijde také Duffman, který bude propagovat své nové kalendáře a pivo Duff. Poslední trest pro Barta, za to, že Vočkovi objednal nevěstu, je ten, že na jejich svatbě musí mít růžový oblek. Na dokumentu z Darknetu je napsáno, že Vočko daroval všechen svůj majetek Anastasii. Vočko se rozhodne nepolíbit Anastasii, aby jeho srdce neutrpělo další jizvu v případě rozvodu. Poté Vočko zjišťuje, že Anastasia vůbec není z Ruska, ale z Columba v Ohaiu. Vočko zjistí, že Anastasia je podvodnice, a řekne jí, že má velké dluhy, (které nyní připadají na Anastasii). Pohádají se a svatba. Anastasia odejde se školníkem Willym a řekne mu, že je ze Skotska. Nakonec Vočko zůstane sám.

Views: 46

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2018-11-11