0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 30×5

Pan Burns vyhodí Homera z práce v elektrárně. Marge Homera přemluví, aby si našel nové zaměstnání. Homer se v televizi dozví, že do Springfieldu se stěhuje nová společnost CarGo, která vyrábí autonomní (samořiditelné) automobily. Společnost hledá nejpasivnější osoby a Homer se dostane do finálového výběru. Homer jako jediný vydrží několik hodin nečinně sedět a přijmou ho. Homer má za úkol v automobily testovat. Jeho práce se mu velmi líbí. Při návštěvě Marge naučí IT pracovníky si také užívat, nejen pracovat. Majitelům CarGo se návštěva Marge líbí, Homerovi nabídnou povýšení a Marge nabídnou povýšení na jeho partnerku. Homer s Marge nabídku přijmou. Marge objedná nové kluziště. Všichni pracovníci bruslit neumí a Marge napadne, že by mohli hrát hokej na kancelářských židlích. Pracovníkům se tento způsob hokeje líbí.

Pracovníci Burnsovy jaderné elektrárny přechází do CarGo, a tak se Burns se Smithersem rozhodnou v převleku pracovat v konkurenčním CarGo a zjistit, co se pracovníkům na práci líbí. Po přečtené nepravdivých životopisů je přijmou.

Když se Marge s Homerem vrací domů, Homer zmíní hrdinské sendviče a jejich auto je doveze do prodejny Hrdinské sendviče. Marge má podezření, že je automobil odposlouchává, tak Homer řekne, že má chuť na koblihy, auto je doveze do prodejny koblih. Když Homer řekne, že má hlad, že by snědl koně, auto je zaveze do Krusty burgeru. Marge s Homerem to půjdou sdělit majitelům CarGo a ti přiznají, že je odposlouchávají. Majitelé se odvolají na to, že Homer s Marge podepsali doložku, která jim dovoluje je odposlouchávat. Homer se rozhodne pomoct panu Burnsovi v likvidaci CarGo. Burns, Smithers a Homer se v noci dostanou do serverovny a Smithers se pokusí vypnout všem CarGo vozům baterky a všechna auta vyřadí z provozu. CarGo brzy zkrachuje a Homer se vrátí do své práce v elektrárně.

Hořčice, a. s., provozovatel CarGo, se rozhodne začít vyrábět mluvící tetování.

Views: 36

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2018-11-04