0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 30×3

V nebi je téměř pusto a tak Bůh a Svatý Petr uvažují o tom, za jakých podmínek se duše dostanou do nebe. Podle sv. Petra jsou kritéria pro přijetí příliš přísná. Bůh s Petrem se podívají na Zemi na Nedovu Nedělní školu na téma Kdo půjde do nebe?

Ned s dětmi diskutuje o svém kníru a dozví se, že Ned pracoval jako podomní prodejce, který prodával trampolíny. Postupně se od svého kolegy dozvídá, že prodává nebezpečné trampolíny. Po 500 skocích přitáhne trampolína blesk, který do trampolíny udeří. Také se dozvídá, že malý Homer se chystá překonat rekord v 500 skocích na trampolíně. Ned zachrání Homera tím, že při pěti stém výskoku vyhodí Homera z trampolíny a obětuje se. Zásah blesku přežil a pod nosem mu zůstala jizva, a aby ji zakryl, nosí knír.

Po Nedovi vypráví v Nědělní škole Marge příběh o své babičce, která byla ateistka. Margeina babička porazila Němce a Bůh usuzuje, že by si také zasloužila býti v nebi. Nakonec promluví Lisa o budhistické cestě do nebe.

Lisin příběh vypráví o princezně Siddmartě. Rodiče Siddmarthu rozmazlovali a princezna dumala nad tím, proč není šťastná, když má vše, co si jen dokáže představit. Siddmartha si uvědomuje, že i chudé děti jsou šťastnější, než ona. Převlékla se za chudého chlapce a zjišťovala, jaký je život v chudobě. Siddmartha si sedla pod strom a čekala několik dní dokud nedojde k osvícení.

Po vyprávění příběhu si Marge uvědomila, že je na Lisu hrdá, ikdyž opustila křesťanství.

Nakonec Bůh povolil přistup do nebe všem dobrým duším po věky věků.

Views: 31

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2018-10-14