0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 30×17

Při návštěvě Patty a Selmy Bouvierových u Simpsonových Líza porazí Homera v několika stolních hrách. Patty a Selma se začnou vyptávat, kde je Bart. Homer Barta uplatil tím, že mu koupil nejmodernější herní počítač. Při vstupu Simpsonových do Bartova pokoje vidí Barta, který se svými přáteli hraje videohru Konflikt nepřátel. Bart hraje videohru i při koupání se ve vaně. Homer se snaží Barta přesvědčit, aby přestal hru hrát, ale Bart mu sdělí, že v turnaji může vyhrát jeho tým 1 tisíc amerických dolarů a přesvědčí Homera, aby ho nechal trénovat na turnaj. Bart s týmem Evregreen Terrors vyhraje tisíc dolarů. Homer se pokusí Bartův tým přesvědčit, aby s hraním videoher přestali, ale Bart Homera přesvědčí tím, že mu řekne, že se kvalifikovali na turnaj, ve kterém mohou vyhrát půl milionu dolarů.

Homer nenápadně Marge sdělí, že Homer bude Bartových koučem. Homer Bartovi zařídil mentora Detonátora, který bude Bartův tým vyučovat. Po chvíli vyučování Detonátor sdělí, že je na hraní videoher příliš starý a Homer ho ve vyučování nahradí. Marge se svěřuje Homerovi, že se o Barta bojí, ale Homer Marge přesvědčí, že se nemusí obávat. Na turnaji hry Konfliktu nepřátel a dostanou se až na světový šampionát do Soulu. Líza je smutná, že se jí Homer nevěnuje, Líza chce také letět do Soulu navštívit chrám Jogyesa. Po chvíli přesvědčí Marge, aby letěly také.

V Soulu navštíví rodina chrám Jogyesa. Rodina si udělá mandaly ze soli. Po dlouhé práci Líza sdělí, že musí mandaly zničit, aby dokázala, že závislost na pozemských statcích postrádá smysl, aby dosáhli zenu. Barům tým se účastní světového šampionátu videohry. Při konání šampionátu Homer vypne elektřinu ve stadionu, protože si závislost na pozemských statcích vyložil nesprávně.

Views: 47

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2019-03-17