0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 30×14

Při jízdě ve školním autobusu Líza poslouchá podcasty Marca Marona. Bart se podívá na seznam jeho podcastů a zjistí, že Marc Maron mluvil i s Šášou Krustym. Marc se Krustyho zeptá na film Písky kosmíru. Původně Krusty na otázku odpovědět nechce, ale poté začne vyprávět o jeho filmu Písky kosmíru.

Film se začal natáčet v osmdesátých letech 20. století. Šáša vypráví o tom, jak hrál ve filmu Polda a chlupáč. Studio po Krustym chce další díl, Poldu a chlupáče 2. Krusty natáčení dalšího dílu odmítne a sdělí, že chce natočit film ke knize Písky kosmíru. Studio Krustymu vyhoví za podmínky, že poté natočí další dva díly filmu Polda a chlupáč. Na konkurz přišli také (v té době mladí) Marge s Homerem a byli zaměstnáni jako asistenti produkce. Natáčení probíhalo v Mexiku. Hned při natáčení první scény filmu se Krusty s režisérem pohádal a vyhodil ho. Krusty režiséra zastoupí. Jako režisér má mnoho starostí a všichni po něm něco chtějí. Krusty je smutný a Marge ho přijde podpořit. Po krátkém rozhovoru Marge nabídne práci asistenta režie a Marge bez váhání práci přijme. Marge za něj v některých věcích zastupuje. Marge se Krustymu přiznala, že má přítele (Homera) a Krusty se ho snažil zbavit. Dával mu za úkol ty nejnebezpečnější práce. Krusty dal za úkol Homerovi, aby v poušti našel ještěrku. Homer přichází do budovy, o které si myslí, že je to restaurace a Mexičané ho unesli. Krustyho štáb se rozhodne, že Homera zachrání. Štáb Homera zpět vykoupí.

V seriálové současnosti se Bart a Líza rodičů (Homera a Marge) zeptali proč jim nikdy neřekli, že spolu točili film. Marge s Homerem potvrdí, že na filmu spolupracovali.

Views: 37

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2019-02-17