0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 29×7

Když rodina Simsponových večeří čínské pokrmy, Homerovi zavolá pan Burns a má pro něj 4 lístky na basketbal. Homer lísky příjímá a vezme s sebou přátele – Carla Carlsona, Barneyho Gumble a Lennyho Leonarda, naneštěstí má pouze 4 lístky a nemůže s sebou vzít Vočka Szyslaka.

Po návratu do hospody U Vočka se Homer a jeho přátelé rozhodli reformovat bowlingový tým Pimprlata s kapitánem Vočkem. Pimprlata se stávají okamžitě úspěšná a vyhrají turnaj, který je pošle na šampionát do hlavního města.

Jejich nepřátelé z týmu Fund Bunch, kteří prohráli první kolo, se vsadili, že rozpláčou Vočka. Vočko se vsadí s Fund Buch

Pokud vyhraje tým Fund Bunch, získají bar a Vočko se musí přejmenovat

Pokud vyhrají Pimprlata, získá Vočko něco, co můžou mít jen bohatí z týmu Fund Bunch

Líza o každém členu Fund Bunch zjistí jeho slabinu a využije ji proti jim. Dva členové týmu Fund Bunch Barneyho opili a Homer musí dát tři strike, aby vyhráli. Před třetím pokusem si Vočko představuje, jak začíná jeho “nový život” ve Francii. Vočko se pokouší zastavit Homera, aby nedal strike, ale nepovede se mu to a Pimprlata šampionát vyhrají. V závěrečné scéně se Pimprlata dostanou do nulové gravitace a všichni kromě Homera se za odměnu od Fund Bunch vznášejí.

Views: 22

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2017-11-19