0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 29×4

Démonické dítě

Simpsonovi obdrželi sošku démona PAZUZU nalezeného v Íráku. Homer nechá Maggie s démonem v pokoji a půjde na večírek. Maggie brzy posedne PAZUZU. Maggie má mužský hlas a může přemisťovat objekty na dálku. Flanderson přiváže Maggie záložkami a rodiče Maggie čekají na vymítače démonů. Vymítač démonů nakonec Maggie zachrání.

Koralíza

Sněhulka najde tajné dvířka v pokoji a vejde do nich s Lízou. Tunel je zavede do její nové rodiny, která má místo očí knoflíky. Líza a Bart si je nechají přišít. Druhá “knoflíková” rodina příjde do “normálního světa” a Marge z druhé rodiny uklízí dům. Na konci této části Líza informuje, že třetí část čarodějnického dílu bude tak odporná, “že byste si raději pustili Hru o trůny”.

MMMňam Homer…

Marge, Líza, Maggie a Bart odjeli na dovolenou a Homer zůstal sám doma. Homer si ugriluje “osamělý páreček” (párek). Když si jej chce rozpůlit, tak je párek ještě zmrzlý asi uřeže svůj ukazovák který mu spadl na gril, který po promyšlení snědl. Následovně Homer začne jíst ostatní části svého těla a stane se “jáganem”. Jakmile příjdou ostatní členové rodiny, tak se ptají Homera proč má rukavice a že hodně zhubl. V poradně pro závislé potká kuchaře, který Homera uvaří, jeho rodina a přátelé Homera sní.

Views: 44

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2017-10-22