0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Loading...

Simpsonovi: 27×5

Hledá se mrtvý, spíše než živý (Wanted: Dead, Then Alive) – Levákovi Bobovi se konečně podařilo zabít Barta. Jenže pak nemá v životě žádnou radost. Rozhodne se tedy Barta oživit, aby ho mohl opakovaně zabíjet. Homerzilla (Homerzilla) – Starý Japonec Simp-san háže každý den do moře koblihu a všichni se mu za to smějí. Jenže když umře a nikdo v jeho zvyku nepokračuje, naštvaná mořská příšera Homerzilla zaútočí na město. Tento film sledují producenti, kteří se rozhodnou udělat remake Zilla, ten je katastrofa, a tak se rozhodnou veškeré upomínkové předměty hodit do moře, tím ale vzbudí Homerzillu.
Slavní telepati (Telepaths of Glory) – Když si Lisa, Bart a Milhouse hrají venku, Lisa narazí do Milhouse kamerou a shodí ho do hluboké díry. Pak se mu společně s Bartem vydají na pomoc. Na dně díry najdou barely radioaktivního odpadu, ten vybouchne. Děcka se pak vzbudí opět na povrchu. Lisa s Milhousem ovládají telekinezi, Milhouse ale svých schopností začne zneužívat. Když ho zasáhne blesk, vyjde najevo, že i Maggie má schopnosti.

Views: 19

Serie: Simpsonovi

Air Date: 2015-10-25